دوره های رایگان آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین
نوشته شده توسط : زبان یاد

MOOC: دوره های رایگان آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین 

برای مدت طولانی فرمول کلاسیک یادگیری زبان به شرح زیر بود: شما برای یک دوره ، فردی یا جمعی ثبت نام می کنید و مرتباً معلم خود را پیدا می کنید ...

سپس روشهای زبان که از وینیل به mp3 حرکت کردند ، آمدند. سرانجام ، اینترنت رسیده و همه چیز را تغییر داده است.

هم اکنون می توانید دوره های آنلاین MOOC انگلیسی را گذرانده و زبان انگلیسی را به همین سادگی یاد بگیرید . این موضوع این مقاله است.

MOOC های انگلیسی ... این همه چیز چیست؟
اگر این اصطلاح وحشیانه برای شما آشنا نیست ، بیایید با تعاریف شروع کنیم. MOOC مخفف مخفف M میانگین o pen o nline است .

موچ: این چیست؟
به عبارت دیگر ، این دوره های اینترنتی هستند که از طریق مخاطبان گسترده "بصورت گسترده" در دسترس هستند. معلم به جای روبرو شدن با دانش آموز یا کلاس ، فیلم ها را ضبط می کند و آنها را پخش می کند تا صدها ، اگر نه هزاران نفر ، همزمان بتوانند آنها را مشاهده کنند.

یکی دیگر از جذابیت های MOOC این است که آنها معمولاً رایگان هستند. من می گویم "به طور کلی" ، زیرا در واقع ، خیلی از همیشه فرق می کند. بیایید بگوییم این شهرتی است که به پوست آنها می چسبد.

در واقع ، MOOC ها "حق بیمه" هستند. به عبارت دیگر ، شما آزاد هستید که به صورت رایگان از فرمول اولیه پیروی کنید ، اما اگر می خواهید به ماژول های پیشرفته تر دسترسی داشته باشید یا مجوز دریافت کنید ، این گزینه ها پرداخت می کنند.

چه کسی MOOC ها را ایجاد می کند؟
در اصل ، این دوره های آنلاین اختراع دانشگاه های آمریکاست. به دلایل اعتبار ، دوره های آنلاین را برای همه در دسترس قرار داده اند. سپس بسیاری از مؤسسات مشابه این کار را دنبال کردند ، آموزش در زمینه هایی به همان اندازه شیمی ، تاریخ ، اقتصاد و البته انگلیسی.

برای این مؤسسات ، MOOC دارای دو مزیت است: از یک سو ، با قرار دادن دانش در دسترس همگان ، دسترسی خود را افزایش می دهند. از طرف دیگر ، به مخاطبی که امکان حضور در کلاسها را به صورت حضوری ندارند ، گواهی های پرداخت شده را پیشنهاد کنید.

مزیت برای شما؟ MOOC انگلیسی که ارزش این اسم را دارد ، توسط متخصصان آموزش و پرورش هدایت می شود ، بنابراین آموزش و پرورش در این مرحله مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

آیا MOOC ها برای شما هستند؟
سؤال خارق العاده! برای پاسخ به این موضوع ، اجازه دهید نگاهی سخت به نکاتی بیندازیم که ممکن است شما را جذب کند یا شما را از این قالب دلسرد کند.

مزایای MOOC
علاوه بر قیمت رایگان (یا مناسب) قیمت آنها ، MOOC چندین مزیت نیز دارند ، از جمله این موارد:

سهولت دسترسی: شما می توانید از هر دستگاهی با اتصال اینترنت مانند خانه خود در رایانه یا ساحل رایانه لوحی خود به MOOC دسترسی پیدا کنید.
یک قالب جالب و لذت بخش: MOOC ها به گونه ای طراحی شده اند که در دسترس هرچه بیشتر افراد باشد. بنابراین آنها به عنوان فیلم های کوتاه ، با آزمونها در دسترس هستند تا به شما در اعتبار دانش شما کمک کنند.
تقلید گروهی: اگرچه ممکن است قالب ویدیویی سرد و غیر شخصی به نظر برسد ، اما اغلب MOOC به صورت جلسات سازماندهی می شوند. در هر جلسه ، سخنرانان پیام هایی را برای دانش آموزان ارسال می کنند تا آنها را از تقویم خودداری کنند و یا تازه ها را به آنها ارائه دهند. به موازات آن ، یک فروم به طور کلی در اختیار مشترکین قرار می گیرد تا بتوانند به یکدیگر ارتباط برقرار کرده و به آنها کمک کنند.
امکان اعتبار سنجی دستاوردهای شما: برخی از MOOC مجوز پیگیری یا حتی یک مدرک را صادر می کنند که می توانید پس از آن علیه یک کارفرما ادعا کنید. این گزینه معمولاً برای آن پرداخت می شود و به تمریناتی احتیاج دارد که سپس توسط یک امتحان اصلاح می شود.
مضرات MOOC
با این وجود همه چیز کامل نیست. پس از شرکت در تعدادی از MOOC ، متوجه نقص هایی شدم که به طور مکرر عود می کردند.

عدم انگیزه: باید اعتراف کنم ، بسیاری از MOOC را شروع کردم ، اما چیزهای زیادی به پایان نرسیده ام. نه به این دلیل که آنها بد بودند (کاملاً برعکس) ، بلکه به این دلیل که من در پایان راه افتادم.
در اینجا ، آزاد به اندازه دارایی است که دارای معلولیت است. به طور طبیعی ، ما به آنچه آزاد است ارزش کمتری می دهیم زیرا ما فداکاری برای انجام آن نداریم. بنابراین اگر می ترسید به دنبال MOOC انگلیسی نروید ، درمورد فرمول پرداخت شده در پایان با یک چک درنگ نکنید. اگر سرمایه گذاری برای درآمدزایی داشته باشید ، بسیار انگیزه تر خواهید بود.
تقویم الزام آور: احتمالاً یکی از مواردی که من حداقل در مورد MOOC دوست دارم. بیشتر اوقات ، ثبت نام ها فقط برای مدت کوتاهی باز هستند. اگر آن را از دست دادید ، حتی اگر فوراً به آن احتیاج دارید باید منتظر نفر بعدی باشید.
به همین روش ، MOOC با اعتبار دارایی های خریداری شده تقویم بسیار سختی را برای انجام فعالیت های پیشنهادی تحمیل می کنند. کاملاً قابل درک است ، اما اگر زمان در سمت شما نیست ، وارد این کار نشوید.
محتوا (اغلب) محدود: این نکته آخر همیشه صادق نیست؛ اثبات ، من اتفاق افتادم که دوره ها را دنبال کنم و نه اشاره کردم از طرف دیگر ، برای دستیابی به مخاطبان گسترده ، MOOC ها عموماً مبتدیان هستند.
اگر در این مورد باشید ، دنبال کردن MOOC انگلیسی می تواند ایده خوبی باشد ، اما اگر سطح شما پیشرفته تر باشد ، لزوماً شادی خود را پیدا نمی کنید.
کدام MOOC انگلیسی را انتخاب کنید؟
اکنون که ما مزایا و مضرات MOOC را دیدیم ، شما قادر هستید بدانید که آیا این فرمول برای شما مناسب است یا خیر.

آیا این مورد است؟ خیلی خوب بنابراین اجازه دهید نگاهی به مجموعه دوره هایی بیندازیم که به شما در بهبود انگلیسی کمک می کند. شما برای انتخاب خود فاسد هستید ، بنابراین برای مرور هر یک از این MOOC ها برای موردی که مناسب شماست ، وقت بگذارید.

FUN (دانشگاه دیجیتال فرانسه)
بدون شک معروف ترین سکوی فرانسه. همانطور که از نام آن مشخص است ، این دوره ها شامل دوره هایی است که توسط دانشگاه های فرانسه ایجاد شده است.

ستاره انگلیسی MOOC انگلیسی Spice up Your English نامیده می شود و پیش از این نیز چندین تبلیغ در پشت وی دارد. متأسفانه فقط به طور متناوب در دسترس است ، اما در صورتی که خیلی دیر وارد شوید می توانید در لیست انتظار ثبت نام کنید.

علاوه بر این دوره ، بسیار کلی ، مانند این دوره خاص تر خواهید یافت.

برای جالب تر اینکه ، پلت فرم FUN "کیت های تماس اول" را به زبان های دیگر ، از جمله چک ، چینی یا عربی نیز ارائه می دهد.

Udemy
من به عنوان یک سازنده محتوا ، باید اعتراف کنم که Udemy را در قلب خود نمی پوشم. عمل آنها در شکستن مداوم قیمت ها باعث می شود که مربیان درآمد خود را از خلاقیت خود بدست آورند.

از دیدگاه خریدار ، اوضاع کاملاً شادتر است. بنابراین ، بسیاری از MOOC ها را با قیمت سود در طی دوره های تبلیغ پیدا خواهید کرد. قابل توجه است که می توانید دوره های موجود را مطابق سطح خود فیلتر کنید.

برخی از منابع موجود در مورد Udemy در اینجا آمده است:

دوره انگلیسی در مورد Udemy
دوره فرانسه در مورد Udemy
MOOC های انگلیسی شورای انگلیس
شورای بریتانیا علاوه بر ارائه گواهینامه های انگلیسی ، دوره هایی را در زمینه های مختلف ارائه می دهد. در اینجا چند مثال آورده شده است:

کشف زبان انگلیسی و فرهنگ آن ؛
انگلیسی در محل کار .
کورسرا
به طور عجیب ، یکی از رهبران MOOC در فرانسه هنگام صحبت از کلاس های انگلیسی بسیار جوجه به نظر می رسد.

شما می توانید یکی از آنها را در انگلیسی حرفه ای پیدا کنید تا حرفه خود را توسعه دهید.

MOOEC
مخفف دیگر پیچیده! با این حال ، ما به خصوص علاقه مندیم زیرا MOOEC مخفف Massive Open Online Course English می باشد. به عبارت دیگر ، MOOEC یک بستر تخصصی در کلاس های انگلیسی است. یک مزیت برای ما

شما می توانید منابع برای هر سطح ، از مبتدی تا پیشرفته پیدا کنید. انتخابی برای ارائه ایده های شما:

دوره انگلیسی ابتدایی :
اگر اولین قدم های خود را به زبان انگلیسی برمی دارید ، این دوره برای شما مناسب است. این امکان را به شما می دهد تا یک مکالمه اساسی برگزار کنید. در برنامه: ارتباط ، گرامر ، درک مطلب و بیان شفاهی.
کشورها ، زبانها و ملیت ها :
درسی در فرهنگ عمومی برای برقراری ارتباط راحت تر در یک محیط بین المللی. شما در مورد کشورها ، زبانها و ملیت های جهان بی نظیر خواهید بود.
گرامر گورو :
با تشکر از این دوره ، دستور زبان انگلیسی هیچ راز بیشتری برای شما نخواهد داشت. این تمرکز بر دانش مورد نیاز برای قبولی در امتحانی مانند IELTS ، TOEIC یا TOEFL است.
اشتباهات متداول :
آیا شما از انجام همان اشتباهات بیشتر زبان آموزان خسته شده اید؟ این MOOC انگلیسی رایج ترین اشتباهات در زبان شکسپیر را ذکر می کند.
آدلاید خوب به نظر می رسد :
دوره ای برای تلفظ انگلیسی . نکاتی برای تلفظ هر صدای این زبان پیدا خواهید کرد.
گزینه پیشرفته: MOOC های عمومی را دنبال کنید ... به زبان انگلیسی
اگر قبلاً از زبان شکسپیر پیش زمینه کاملی دارید ، یک نکته: در مناطقی که مورد علاقه شما هستند ، در MOOC ثبت نام کنید. به عنوان مثال ، اگر زیست شناسی را دوست دارید ، گذراندن دوره انگلیسی در این زمینه به شما امکان می دهد تا ضمن تمرین زبان ، از آن لذت ببرید.

آلیسون
این سکوی که در سال 2007 در شهر زیبای ایرلندی گالوی واقع شده بود ، یکی از قدیمی ترین MOOC های جهان است.

تعدادی کلاس انگلیسی پیدا می کنید که باعث سرگیجه شما می شوند ، که بعضی از آنها بیش از 100000 نفر دنبال کرده اند.

در اینجا یک خانه کوچک انتخاب شده است:

واژگان و تلفظ انگلیسی :
این دروس به معنای فراهم کردن واژگان انگلیسی لازم برای زندگی روزمره است. شما همچنین می توانید اطلاعاتی را بیابید که همه این کلمات را به خوبی تلفظ کنید.
آشنایی با مکالمه انگلیسی :
این دوره به شما ابزاری می دهد تا سریعاً اولین مکالمات خود را در مورد موضوعات مختلف زندگی روزمره برگزار کنید.
edX را
این بستر که توسط موسسه فناوری ماساچوست و دانشگاه هاروارد در سال 2012 تأسیس شد ، یکی از مهمترین بازیکنان آمریکاست. مطمئناً تعداد زیادی از MOOC انگلیسی ، در همه مناطق و در همه سطوح پیدا خواهید کرد.

آنها را در این آدرس پیدا خواهید کرد.

نتیجه گیری در مورد MOOC انگلیسی
احتمالاً متوجه شده اید که تعداد دوره های انگلیسی زبان در اینترنت سرگرم کننده است ، که برخی از آنها بصورت رایگان و بدون هیچ گونه کیفیتی به خطر می افتد.

شما فقط باید با منابع ارائه شده در این راهنما مشورت کنید ، برای انتخاب رشته که متناسب با نیازهای شما باشد: به زبان انگلیسی یا فرانسوی؟ مبتدی ، متوسط ​​یا پیشرفته؟ شما برای انتخاب فاسد هستید.

به ما بگویید که در کدام MOOC انگلیسی شرکت کرده اید و درباره آنها چه فکر کرده اید!

:: برچسب‌ها: آموزش زبان انگلیسی آنلاین ,
:: بازدید از این مطلب : 2423
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 20 مرداد 1398 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: